Výletné a nočné spomienky

Pomaly sa blíži záver školského roka a pre našich deviatakov bude tento deň aj rozlúčkou s lavicami v Závodí. 9.A a 9.B zamenili školské výlety spojené s cestovaním po Slovensku tento rok za spoločný pobyt na chate v Oščadnici. Prívetivé počasie im doprialo prechádzku po okolí, prekvapili svojou kuchárskou zdatnosťou pri opekaní a grilovaní, spoločný čas vypĺňali aj športom, hrami a neodmysliteľnými rozhovormi, hudbou a leňošením.
Bezproblémové dva dni im boli vstupenkou na noc v škole, ktorá sa stala záverečnou bodkou za našimi spoločnými aktivitami. Je občas príjemné sledovať nočné zmeny tried, načúvať hlasom v tme, cítiť vôňu pizze a jednoducho byť tam s nimi a pre nich.
Nech teda aj tieto dva vydarené zážitky prispejú k radostným spomienkam na školu.

Kováčová M., Rečková M.