Vystúpenie skupiny Hands Up Crew

Dňa 30. mája 2018 pre žiakov 1. – 4. ročníka zavítala do telocvične našej školy skupina Hands Up Crew. Skupina HANDS UP je spojením basketbalového a futbalového freestylu. Freestyle je pomerne mladá a nová športová disciplína, ktorá spája zaujímavé triky, kúsky a žonglovanie s loptami s kultúrnou a zábavnou stránkou. Jediné, čo k freestylu treba, je lopta, radosť z hrania, vytrvalosť a odhodlanie. Freestyle je výborným prostriedkom, ktorým Hands Up Crew dokázala na svojom vystúpení  komunikovať so žiakmi aj s priestorom v jednom momente. Vystúpenie bolo doplnené dynamickou hudbou. Žiaci mali možnosť vidieť rôzne basketbalové a futbalové triky. Súčasťou vystúpenia bolo aj zapojenie žiakov do športových súťaží. Dve družstvá, chlapci a dievčatá, súťažili medzi sebou o najlepšieho a najrýchlejšieho basketbalistu. Ďalší si zahrali futbal a vyskúšali si základné triky s loptou. Víťazi boli odmenení sladkosťami.

Predstavenie sa všetkým veľmi  páčilo!