Majstrovstvá okresu v basketbale

Dňa 20.2.2019 sa uskutočnili Majstrovstvá okresu basketbalu žiačok ZŠ. Turnaja sa zúčastnilo 5 škôl. Úlohu favorita sme potvrdili v zápasoch proti ZŠ Karpatská a ZŠ Lietava. Menej sa nám darilo proti dievčatám z Gymnázia Varšavská. Najvyrovnanejší duel sme odohrali s neskorším víťazom, ZŠ Hájik, kde sme sa v druhom polčase na súperky bodovo dotiahli a odvtedy sa s nimi neustále striedali vo vedení. Nakoniec sa však povestné šťastíčko priklonilo na stranu dievčat z Hájika a my sme tak obsadili konečné tretie miesto. Všetky dievčatá však na ihrisku nechali všetko a k dosiahnutému výsledku im gratulujeme!

Za vzornú reprezentáciu školy ďakujeme: Katke Kubicovej, Steshi Pjatakovej, Agátke Macúchovej, Peti Čanigovej, Katke Baran-Tomíkovej, Rebecce Kavackej, Monike Pallovej a Simone Konaříkovej.