Lyžiarske preteky

Dňa 21.2.2019 sa lyžiarske nádeje z našej školy zúčastnili pretekov O pohár primátora mesta Žilina, ktoré sa uskutočnili v Športcentre v Oščadnici. Počet pretekárov zo základných škôl z celej Žiliny bol 268 a konkurencia v každej kategórii bola naozaj veľká. Naši bojovníci sa však nezľakli a podarilo sa im získať niekoľko krásnych umiestnení. Ocenené 5. miesto vybojovali Elelnka Sýkorová a Teo Šugár, v kategórii dievčatá, resp. chlapci 1. – 2. ročník. Pohár a medailu za tretie miesto si prevzali Marko Vojsovič v kategórii chlapci 3. – 4. ročník a Michal Šálek v kategórii snowboardisti 5. – 9. ročník. Najväčší úspech dosiahla Angela Gordíková v kategórii dievčat 5. – 6. ročník, ktorá sa umiestnila na 2. mieste.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a oceneným gratulujeme!