MŠK Žilina U 15 majstrom Slovenska

V piatok 12. júna 2015 vyvrcholil záverečný futbalový turnaj poslednými stretnutiami. Starší žiaci MŠK Žilina /žiaci IX. B a VIII. C triedy ZŠ s MŠ Školská 49/ dokázali v Nemšovej zdolať bratislavský Slovan. Hráči MŠK Žilina U 15 si tak napravili chuť po minuloročnej smole, keď o titul ich obral až penaltový rozstrel práve so Slovanom Bratislava. Najlepším strelcom sa stal Samuel Farský. Ďakujeme žiakom za reprezentáciu školy a klubu.
Našu školu reprezentovali: Tomáš Filipiak, Aurel Dávidík, Jakub Chládecký, Samuel Farský, Daniel Marčan, Samuel Suľa, Dávid Kopásek, Roland Gerebenits, Adam Jackuliak z IX. B a Ján Krkoška, Alex Brezina, Marek Mišenko, Patrik Myslovič a Adrián Greguš z VIII. C.
Srdečne blahoželáme dvojnásobným majstrom Slovenska v sezóne 2014/2015 v hale aj na ihrisku!